2015-11-13

Naujienos

Stabdykime smurto artimoje aplinkoje ratą

Senamiesčio vaikų dienos centras lapkričio 25 – gruodžio 10 dienomis vykdo projektą Stabdykte smurto artimoje aplinkoje ratą“. Šis projektas yra tarptautinės akcijos 16 aktyvumo prieš smurtą dienųdalis. Dienos centro vykdomo projekto tikslas – supažindinti su smurto artimoje aplinkoje apraiškomis, jo padariniais, teisinėmis pasekmėmis ir atsakomybe, pagalbos galimybėmis patyrus smurtą bei ugdyti nepakantumą smurtiniam elgesiui.

Akcijos metu organizuojamos paskaitos, diskusijos, filmų peržiūros ir praktinės užduotys, kuriomis siekiama supažindinti su skirtingomis smurto apraiškomis, galimais konfliktų sprendimo būdais ir kitomis priemonėmis (emocijų valdymo technikomis, teisiniais aspektais). Taip akcijos dalyviai bus ne tik supažindinti su galimais smurto vengimo atvejais, bet ir bus skatinami didinti nepakantumą smurtui artimoje aplinkoje.

Šiomis veiklomis siekiame organizuoti visapusišką pagalbą vaikams ir jų tėvams bei kurti tinkamas sąlygas saugiai vaikų aplinkai ne tik dienos centre, bet ir šeimoje.