VšĮ Senamiesčio vaikų dienos centras

Informacija

Vaikai - tai gyvi laiškai, siunčiami į ateitį, kurios mes nematysime. (Neil Postman)

Informacija vaikams

Nežinai kur ir kada kreiptis ištikus nelaimei? O gal tiesiog neturi su kuo pasikalbėti? Čia rasi visą informaciją, kuri skirta būtent Tau!

Informacija tėvams

Mieli tėveliai, jeigu Jūsų šeimą ištiko nelaimė ar reikia specialistų pagalbos, ieškokite informacijos štai čia!

Savanoriams

Nori prisijungti prie šaunios komandos ir tapti vaikų dienos centro herojumi? Tuomet užsuk čia! :)

Remėjai

Ačiū. Be galo džiaugiamės, kad turime tokius šaunius remėjus! Kiekvienas iš Jūsų taip pat galite jais tapti!

Mes esame viešoji įstaiga Senamiesčio vaikų dienos centras - pagalbos vaikams programa. Pagrindinis dienos centro tikslas - padėti vaikams iš ekonominių, socialinių, psichologinių sunkumų turinčių šeimų, taip pat vaikams, patiriantiems prievartą.

Darbuotojai

Žmones galima pažinti tada, kai jie dirba sau artimą darbą. (A. Moravija).
Uploaded image

Marija

Socialinė darbuotoja
Jau beveik 10 metų darbuojuosi ir tobulinu savo žinias socialinėje srityje. Nuo vaikystės esu linkusi padėti artimui, dėl šios priežasties ši profesija man teikia didelį džiaugsmą!
Uploaded image

Simona

Socialinė pedagogė
Kiekviena problema turi sprendimą – vienintelis sunkumas jį surasti. Aš visada norėjau dirbti ir padėti vaikams, kurie turi gyvenimiškų sunkumų, todėl ir pasirinkau būtent tokį darbą.
Uploaded image

Daiva

Socialinė pedagogė
Darbą su vaikais pasirinkau neatsitiktinai, manau, kad tai yra ne darbas, o gyvenimo pašaukimas. Vaikai – mažieji stebuklai, kurie gyvenimą pripildo pačiomis gražiausiomis emocijomis!
Uploaded image

Vaida

Psichologė
Dirbdama stengiuosi sukurti tokią aplinką, kurioje vaikai jaustųsi mylimi ir saugūs. Visada bandau užmegzti šiltą ryšį su tėveliais, nes tik jie vaikui gali suteikti tai, kas reikalinga sėkmingai kelionei į suaugusiųjų pasaulį.
Uploaded image

Julija

Direktorė
Man visada rūpėjo, kaip suteikti pagalbą šeimai, kad vaikai augtų su savo tėvais, mylėtų ir būtų mylimi. Mano darbo principas: “Tėvai myli savo vaikus kaip gali geriausiai, o mūsų – specialistų užduotis tas galimybes praplėsti”.

Mūsų bičiuliai

Tikras draugas ateina, kai visas pasaulis palieka. (Walter Winchell)

Dienos centre vaikai gali ruošti pamokas, dalyvauti įvairiuose būreliuose, susipažinti su naujais žmonėmis bei smagiai praleisti laiką.

Naujienos

Parašykite mums